Pokaż wszystkie wpisy

Malowanie szpachelką na płótnie – kolejne warsztaty już w najbliższy czwartek

Jeżeli interesujesz się rękodziełem, chcesz poznać tajniki pracy członków Stowarzyszenia Twórców Sztuki Ziemi Lubaczowskiej i Galerii Sztuki Lubaczów, serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów online, które wspólnie przygotowaliśmy.

Dowiesz się z nich, jak samodzielnie wykonać zabawki na szydełku, serwetki, kwiaty z bibuły, czy rzeczy z filcu. Poznasz różne aspekty pracy malarza i rzeźbiarza. A to wszystko w bardzo przystępny sposób, ze wskazówkami, jak przygotować się do prac i w jakie materiały się wcześniej zaopatrzyć. Stworzone rękodzieło będzie doskonałą pamiątką i pomysłem na prezent!

Warsztaty przeznaczone są zarówno do tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z rękodziełem, jak i dla osób, które mają w tym bogate doświadczenie.

W najbliższy czwartek, 28 maja, o godz. 17, zapraszamy Was na naszego Facebooka na spotkanie online z Anetą Mazepą, która wprowadzi Was w tajniki malowania szpachelką na płótnie. Jeśli chcecie poznać jej twórczość już wcześniej, zajrzyjcie na jej profil na facebooku oraz do „Kroniki pogranicza”.

Film z warsztatów już dostępny (kliknij)!

Dodaj komentarz