Wróć do wszystkich wydarzeń

Festiwal Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic” w nowej formule!

12 czerwca 2020 - 31 sierpnia 2020

Sytuacja epidemiczna nie pozwala na zorganizowanie Festiwalu Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic” w formie dotychczas zapowiadanej, niemniej jednak Festiwal rozpocznie się w planowanym terminie, czyli 12. czerwca, ale w ZUPEŁNIE NOWEJ FORMULE, i potrwa aż do 31. sierpnia 2020 r.!

Proponujemy indywidualne🚴‍♂️ lub rodzinne 🚴‍♀️🚴‍♂️🚴‍♂️przejazdy po trasach, które przygotowaliśmy na tegoroczną edycję festiwalu. Będą to: Roztoczański Rajd Geoturystyczny, Rajd Green Velo po Królestwie Rowerowym Roztocze  i Roztoczański Rajd Gwiaździsty: trasa 1, trasa 2, trasa 3

Wszyscy, którzy zarejestruje się i opłacą opłatę otrzymają specjalny pakiet rowerowych gadżetów. Każdy z uczestników, który zrobi sobie selfie lub nagra filmik w trakcie przejazdu zaproponowanymi trasami, w terminie od 12 czerwca do 31 sierpnia 2020 r., będzie mieć szansę na zdobycie atrakcyjnych akcesoriów rowerowych i nagrody głównej – roweru trekkingowego! Szczegóły w Regulaminie Festiwalu.

Dodatkowo, przez cały okres trwania Festiwalu – już nie przez 3 dni, a przez ponad 2,5 miesiąca! – będziemy Wam pokazywać za pośrednictwem cyklicznych warsztatów, wykładów, opowieści i pokazów rowerowych online, jak piękne jest Roztocze i Ziemia Lubaczowska, i co warto u nas zobaczyć!

Odpocznij aktywnie! Daj się oczarować dziedzictwu przyrodniczemu i kulturowemu Ziemi Lubaczowskiej! Dołącz do naszej festiwalowej rodziny! Stwórzmy wspólnie symboliczny peleton, który przemierzy szlaki rowerowe w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski!

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej i facebooka Festiwalu!

  • Organizator / Organizatorzy: Powiat Lubaczowski, Stowarzyszenie Geoturystyczne Roztocze Wschodnie, Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie
  • Telefon kontaktowy: (16) 632 11 26
  • Adres e-mail: sekretariat[at]pckl.pl
  • Strona internetowa: www.roztoczebezgranic.pl, www.facebook.com/roztoczebezgranic, www.pckl.pl
  • Kategoria: Turystyka,Ważne
  • Data: 12 czerwca 2020 31 sierpnia 2020
  • Lokalizacja:Powiat Lubaczowski/Powiat Tomaszowski