Pokaż wszystkie wpisy

Nasze publikacje w ramach #kulturawkwarantannie

Serdecznie zachęcamy do dołączenia do facebookowej grupy „Kultura w kwarantannie”, której twórcą jest Marcin Piotrowski ze Stowarzyszenia Folkowisko, a która obecnie zrzesza już ponad 40 tys. członków z całej Polski! Zachęcamy do dołączenia!

Członkowie grupy tworzą rodzaj internetowej telewizji kulturalnej, która kreowana jest oddolnie przez nich samych. Nauka malowania pisanek czy mandali, zwiedzanie muzeów, wirtualna retro potańcówka, folkowe jam session, spektakle teatralne, wykłady i warsztaty, czytanie książek, zwiedzanie obiektów zabytkowych z przewodnikiem, festiwale filmowe czy koncerty na żywo – tutaj kultura nie ma ograniczeń.

W ramach inicjatywy, proponujemy wszystkim zainteresowanym dostęp online do naszych publikacji! O każdej kolejnej będziemy informować na naszym facebooku. Będziecie mogli poczytać o architekturze cerkiewnej na Ziemi Lubaczowskiej, tradycjach łowieckich w naszym regionie, czy lubaczowskiej opiece zdrowotnej na przestrzeni XIX, XX i XXI w. Po zakończeniu kwarantanny będziecie mogli wyruszyć osobiście wyruszyć na wycieczki i, z głowami pełnymi informacji, zapoznać się z dziedzictwem kulturowym najpiękniejszego zakątka Polski.

Dodaj komentarz

Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności | Ochrona danych osobowych

error: Content is protected !!