Pokaż wszystkie wpisy

Funkcjonowanie Powiatowego Centrum Kultury w Lubaczowie w związku z pandemią koronawirusa

W związku z wytycznymi Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, których celem jest zahamowanie pandemii koronawirusa SARS-COV-2, informujemy, że od czwartku, 12 marca do odwołania, Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie zostanie zamknięte dla odwiedzin osób zewnętrznych, z którymi na co dzień współpracujemy.

Wiemy już, że w terminie nie odbędą się organizowane i współorganizowane przez nas wydarzenia w marcu i w kwietniu: warsztaty w ramach programu „Bardzo Młoda Kultura” – 14 marca (Muzeum Kresów w Lubaczowie) i 18 kwietnia (Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie), a także powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej – 31 marca. O losach tych wydarzeń będziemy informować na bieżąco.

Jednocześnie, chcielibyśmy zapewnić, że nadal prowadzimy działalność kulturalną i przygotowujemy się do sezonu kulturalnego i turystycznego, choć w wyjątkowych, utrudnionych okolicznościach. W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu mejlowego: sekretariat@pckl.pl, telefonicznego: (16) 632 11 26 lub przez nasze media społecznościowe. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności | Ochrona danych osobowych

error: Content is protected !!